אודות מכון סת"ם קסת הסופר

מכון סתם "קסת הסופר" נוסד בשנת תשנ"ט, 1999 למניינם. המכון מאגד מפעל תפילין ספרי תורה ואביזרי קדושה, יחד עם סופרי סת"ם מגיהים ומפקחים יראי שמיים בלבד אשר נבחרים בקפידה בשיטה ייחודית אשר מאפשרת לנו לייצר את התפילין וספרי התורה אשר יביאו לחייכם קדושה וחיבור אמתי עם בורא עולם.

מכון סת"ם קסת הסופר, אשר הוקם בברכתו של שר התורה מר"ן הרב קנייבסקי שליט"א, מנוהל על ידי הרב שלמה דהרי, בעל ניסיון של מעל 16 שנה בכתיבת סת"ם על פי מיטב הדקדוקים, וזאת בנוסף להיותו של הרב דהרי מורה צדק מוסמך בתחום הסת"ם. עובדה זאת מעלה את רמת השירות ורמת התוצאות, כך ש "קסת הסופר" הינו שם נרדף לאיכות ללא פשרות.

כאן ניתן למצוא תפילין חרוצות, תפילין וספרי תורה, להזמין שירותי בדיקת  תפילין, בדיקת ספרי תורה, כיסוי ספרי תורה ועוד - הכל בדין כשר על פי כל הלכות היהדות.

אנו מזמינים את הציבור ליהנות מהמידע המופיע באתר להחכים ללמוד וליהנות ממיטב המוצרים ואנשי המקצוע במכון סתם "קסת הסופר" נשמח לענות על כל שאלה ולעזור בכל עניין.


לאחר שנים של השתתפות בדיונים הלכתיים סבוכים, וחשיפה לאלפי מקרים בהם נעשו טעויות קריטיות בתפילין מזוזות וספרי תורה, הבינו הרב דהרי וצוות המשגיחים של מכון "קסת הסופר" בחשיבות של יצירת תקן גבוה ללא פשרות, אנו שמחים לתת ייעוץ ללא תשלום מתוך שליחות והבנה שתפילין מזוזה וספר תורה אשר אינם נכתבים כיאות יכולים להוביל למקרים של פגיעה בפרנסה ובבריאות ואנו פועלים לילה ויום כדי למנוע זאת.

"קסת הסופר" מלווה ע"י רבנים ותלמידי חכמים מכל העדות, אנו מחדדים משנה לשנה את רמת ההידור. המכון הינו מהיחידים בעולם בתחום התפילין "החרוצות", תפילים בהפרדה מלאה בין הפרשיות גם במבנה הבית עצמו. כמו כן מאחורינו עשרות ספרי תורה במיטב בתי הכנסיות והמוסדות, מלבד כתיבת הספרים אנו מתמחים בבדיקה וציפוי ייחודי אשר מגן על הספרים לאורך שנים. "קסת הסופר" פיתחה תקן צבע ייחודי ובלעדי לצביעת תפילין באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על כשרות ומראה מבריק לאורך זמן.